Komunikaty

UWAGA !
ponieważ skasowano mi w komputerze  książkę adresową, link do najbliższego spotkania na zoomie wysyłam każdemu indywidualnie na podstwie moich notatek adresowych z dawnych lat. Niektóre adresy mogą tam byś nieaktualne. Jeśli więc ktoś nie dostanie e-maila z linkiem do czwartku (18.III), niech czym prędzej do mnie napisze a prześlę link i poprawię adres poczty.
Ceremonia pogrzebowa Ś. P. Zbyszka Dąbrowskiego rozpocznie się mszą świętą dnia 13 kwietnia 2021 o godz. 12.00 w kościele pw  Św. Anny w Szczawienku przy ul. Wieniawskiego. Pogrzeb odbędzie się po mszy św, na cmentarzu parafialnym.

PLANY  NA  BIEŻĄCY  ROK:

 

Bieżący rok kryje w sobie wiele niepewności, nie mniej nasze plany są dalekosiężne i odważne. Planujemy zorganizować co następuje:

  1.  XX Bieszczadzki Jubileuszowy Rajd Konny,

  2.  XVIII Rajdobóz Starych Koni, jak zwykle pod  koniec sierpnia w Komorzu,

  3.  XXX Równie Jubileuszowy Spęd Starych Koni,

  4.  Zakończyć 2021 rok spotkaniem wigilijnym.

Są to nasze zamierzenia. Czas pokaże co z tego i w jakiej formie uda się nam zrealizować. W miarę upływu czasu i wyjaśniania się sytuacji w kraju, będziemy przystępować do organizacji; o czym będę Was na bieżąco Informował. Niezależnie od komunikatów, które będę rozsyłał, zachęcam do częstszego zaglądania na naszą stronę internetową, gdyż tam w pierwszym rzędzie będą zamieszczane aktualne wiadomości.

 

Spotkania na Zoomie

Spotkaliśmy się wirtualnie jak dotąd czterokrotnie:

– Spotkanie hubertusowe 4 XI 2010
– Spotkanie opłatkowe 19 XII 2020
– Spotkanie noworoczne 17 I 2021
– Spotkanie pokarnawałowe 20 II 2021

a oto podgląd ze spotkania opłatkowego:

i ze spotkanie noworocznego

 

Następne spotkanie planujemy na 19 III 2021 o o godz. 19.00. Link roześlę w stosownym czasie.

 

 

 

Uwaga!


         Kroniki rajdowe Ewy Formickiej
, bogato ilustrowanej zdjęciami, pt. „RAJDY STARYCH KONI 2002-2018 czyli STARE KONIE W TRAWIE”, w formie książkowej są wydrukowane. 
           Koszt książki to 70 zł  – nale
ży wpłacać na konto Reni (jeśli ktoś nie pamięta numeru konta niech się do mnie zwróci, to podam) lub bezpośrenio autorce.             
Zachęcam do kupna nie tylko rajdowiczów obecnych i dawnych, ale wszystkich którzy interesują się końmi, rajdami konnymi i Bieszczadami. Nakład jest już w zasadzie wyczerpany. Jest jednak mozliwość dodruku. Koszt wysyłki  pocztą (w kraju) jednej książki wynosi 15 zł + koperta z bąbelkami 4,60 zł – wpłacać Reni.

Wstępny projekt okładki (oczywiście autorstwa Marka Komzy).

 

 

 

 

Napisz do nas Napisz do nas